bandeau

O nás Služby Váš průvodce Kontakt


micro

EGL International od roku 1974
EGL International přední laboratoř ve světě a první v Evropě byla založena v roce 1974 v Antverpách v Belgii. Společnost založil Guy Margel, prezident E.G.L. International a světový expert v oblasti diamantů. E.G.L. International má své laboratoře po celém světě a zásobuje tak největší trhy s diamanty.

EGL ve světě
Antverpy, Paříž, Praha, Los Angeles, New York, Tel Aviv, Johannesburg, Toronto, Mumbai, New Delhi, Hong Kong, Shenzhen, Istanbul, Seoul.

EGL Prague
Daniel Buchris vedoucí gemolog s více jak třináctiletou zkušeností v oboru diamantů a šperků. Laboratoř používá speciální přístroje, ověřovací techniku a 15 leté zkušenosti v odhadech a osvědčování diamantů.
E.G.L. certifikáty jsou mezinárodně uznávané a jsou nezávislým prostředkem k popsání charakteristiky diamantů, a jsou nezávislým prostředkem k odhadu hodnoty a specifikace diamantů.

Daniel Buchris
Daniel Buchris byl Generálním manažerem a vedoucím gemologem řetězce šperků Lev Leviev v Praze. Daniel Buchris je odborníkem v diamantovém průmyslu ve východní Evropě. Pan Buchris je absolventem DIAMOND AND DIAMOND grading college v Johannesburgu v Jižní Africe.

color
 


created by ninodzn